Aktualności

Ukradł nawet puchary i medale

Zarzut kradzieży usłyszał wczoraj 42-latek, który z niezamieszkałego budynków na terenie Tomaszowa Lubelskiego ukradł pieniądze, przedmioty codziennego użytku oraz puchary i medale okolicznościowe. Straty oszacowano na ponad tysiąc złotych. Część skradzionego mienia udało się odzyskać. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do kradzieży na terenie niezamieszkałego budynku w Tomaszowie Lubelskim doszło pod koniec ubiegłego tygodnia. Zginąć miała niewielka suma pieniędzy, przedmioty codziennego użytku oraz puchary i medale okolicznościowe. Wartość strat wyceniono na ponad 1 000 złotych.

Sprawą zajęli się tomaszowscy policjanci. Jak ustalili, sprawcą kradzieży okazał się 42-letni mieszkaniec woj. kujawsko – pomorskiego, który od pewnego czasu przebywa na terenie naszego powiatu. Część skradzionego mienia udało się odzyskać, w tym puchary i medale. Mężczyzna usłyszał wczoraj zarzut kradzieży do której się przyznał. W przeszłości 42-latek był już wielokrotnie karany za podobne przestępstwa. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

Powrót na górę strony