Aktualności

Przedszkolaki z wizytą w tomaszowskiej komendzie

Data publikacji 07.06.2024

Tomaszowską jednostkę odwiedziły dziś Maluszki z Niepublicznego Przedszkola Językowo-Artystycznego „Król Maciuś Pierwszy” w Tomaszowie Lubelskim. Dzieci miały okazje zwiedzić budynek komendy, przyjrzeć się z bliska pracy funkcjonariuszy, a także obejrzeć sprzęt wykorzystywany podczas ich codziennej służby. Wizyta była doskonałym pretekstem do przypomnienia dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola Językowo-Artystycznego „Król Maciuś Pierwszy” w Tomaszowie Lubelskim gościli dzisiaj w naszej komendzie. Wspólnie z opiekunami zwiedzali mury jednostki. Mali goście byli na strzelnicy, siłowni, gdzie obejrzeli sprzęt sportowy z którego korzystają policjanci, dla niezbędnej kondycji potrzebnej podczas codziennej służby. Przedszkolaki miały możliwość usiąść za kierownicą radiowozu i poczuć się jak prawdziwy policjant. Na koniec, spotkały się z technikiem kryminalistyki, który zademonstrował na czym polega jego praca.

Wizyta była doskonałym pretekstem do przypomnienia dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas zbliżających się wakacji.

Spotkanie z pewnością na długo pozostanie w pamięci małych gości. Wielu z nich już dziś zapowiedziało, że w przyszłości zostanie policjantem.

 

aspirant Monika Ryczek

  • Przedszkolaki
  • dzieciaki
  • dzieci
  • dzieci
Powrót na górę strony