Aktualności

Nadmierna prędkość skończyła się na budynku mieszkalnym

Data publikacji 09.06.2024

W m. Majdanek 20-letni kierowca Forda prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie posesji. Prędkość pojazdu była tak duża, że kierowca „pokonał” ogrodzenie i wjechał na „ziemniaczane pole”. W końcu zatrzymał się, ale na budynku mieszkalnym, który „stał” na jego drodze. Kierowca był trzeźwy, ale w ogóle nie powinien wsiadać za kółko. Okazało się, że ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

W piątek po południu dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Majdanek gminy Tomaszów Lubelski doszło do zdarzenia drogowego. Mundurowi, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że 20-letni kierujący samochodem osobowym marki Ford prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie posesji. W konsekwencji, miłośnik szybkiej jazdy uszkodził ogrodzenie i pojechał dalej, przez pole, gdzie rosły ziemniaki. Zatrzymał się dopiero na środku posesji uderzając w budynek, który „stanął” mu na drodze. Na szczęście kierujący nie odniósł poważnych obrażeń.

Mężczyzna był trzeźwy, jednak w ogóle nie powinien wsiadać za kółko. Okazało się, że posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Teraz za swoje zachowanie będzie odpowiadał karnie.

Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy do kierowców o zachowanie rozwagi!

aspirant Monika Ryczek

  • Miejsce zdarzenia
  • miejsce zdarzenia
  • miejsce zdarzenia
Powrót na górę strony