Aktualności

Marihuana, mefedron i tabletki ekstazy w podręcznej saszetce

Data publikacji 17.06.2024

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali na terenie miasta 28-latka, który posiadał przy sobie substancje psychoaktywne. W saszetce trzymał marihuanę, mefedron i tabletki, prawdopodobnie ekstazy. Okazało się, że narkotyki ukrywał również w domu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 28-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego może posiadać przy sobie środki odurzające.

Jak się okazało, policjanci potwierdzili tę informację. Przy mężczyźnie ujawnili narkotyki w postaci marihuany, mefedronu i tabletek, prawdopodobnie ekstazy. Tomaszowianin trzymał je bezkarnie przy sobie - w podręcznej saszetce.

Dzięki czujności funkcjonariuszy udało się zabezpieczyć również mefedron, który trzymał w domu. Ilość środków, których posiadał wystarczyłaby do sporządzenia ponad 150 porcji dilerskich. 28-latek usłyszał już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawiania wolności.

aspirant Monika Ryczek

  • Narkotyki
  • Narkotyki
Powrót na górę strony