Aktualności

W tunelu ogrodowym, wśród pomidorów uprawiał konopie, a w garażu trzymał marihuanę

28-latek z gminy Susiec posiadał ponad 30 gramów marihuany. Okazało się, że w tunelu ogrodowym na swojej posesji, gdzie rosły pomidory uprawiał również konopie. Tam tomaszowscy kryminalnymi wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej w Chłopiatynie ujawnili i zabezpieczyli nielegalne rośliny mierzące ponad 2 metry wysokości. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Tomaszowscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej w Chłopiatynie w ramach współdziałań ustalili, że 28-letni mieszkaniec gminy Susiec może posiadać plantację konopi. Wspólnie z tomaszowskimi kryminalnymi udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny, gdzie ujawnili i zabezpieczyli ponad 30 gramów marihuany, którą sam suszył w garażu. Podczas przeszukania posesji, dodatkowo w tunelu ogrodowym, gdzie rosły pomidory ujawnili krzaki konopi innych niż włókniste. Rośliny były w różnej fazie wzrostu, miały nawet do ponad 2 metry wysokości.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających i uprawy konopi innych niż włókniste, za co naraził się na odpowiedzialność karną na podstawie przepisów o przeciwdziałaniu narkomanii.

aspirant Monika Ryczek

Powrót na górę strony